HERYERDEPİLATES.COM NASIL ÇALIŞIR?

Bir özel ders için ödenen ücretin çok daha azına aylık sınırsız üyelik
Türkiye’nin ilk online Pilates stüdyosu Heryerdepilates.com aylık 27.90 TL karşılığında sitedeki tüm videolara sınırsız erişim sağlar. Sitemiz devamlı yenileri eklenen videolar ve ekibimize katılan yeni hocalar ile sizlere sürekli farklı dersler sunar.

Ücretsiz deneme ve üyelik
Öncelikle denemek ve videolardan örnekler görmek istiyorum diyenler için Heryerdepilates.com 7 günlük ücretsiz deneme süresi ve bu süre içinde 5 videoyu izleme hakkı tanır. “Ücretsiz Dene” tuşuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz üyelik adımlarını tamamladıktan sonra sizin için ayırdığımız videolara erişebilirsiniz. Bu aşamada kredi kartı bilgisi istenmemektedir. 1 haftalık deneme süreniz tamamlanmasına 2 gün kala sistemimiz size bir mail ile hatırlatma yaparak sizi tam üyeliğe davet edecektir. Mailin altındaki linki tıklayarak fatura ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşabilir ve tam üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Tam üyeliğe daha önce geçmek isterseniz "Hesabım / Profilim altında bulunan "Hemen Tam Üyeliği Başlat" tuşunu tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

Tam üyelik ile birlikte kartınızdan 27.90 TL çekilecek ve tüm videolara erişim için üyeliğiniz başlayacaktır.

Denememe gerek yok hemen üye olmak istiyorum diyenler ise ana sayfamızdaki “Üye ol” tuşuna tıklayarak üyelik adımlarına erişebilirler. Üyelik adımlarını tamamlayıp üye olma onayınızı aldıktan sonra “Videolar” bölümü altındaki tüm derslerimize 7/24 sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Heryerdepilates.com sisteme üye olunduktan sonra ödemeleri aylık olarak kredi kartınızdan çeker ve her ödeme sonrasında size bilgilendirici bir e-posta gönderir.

Üyeliğinizi, siz istediğiniz zaman, profilinize girerek kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Nasıl kullanırım?
Vİdeolar bölümünde sizin için oluşturduğumuz 4 filtre bulunuyor. Bu filtreler sayesinde "Süre, Zorluk Seviyesi, Ekipman ve Eğitmen" seçerek isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun videoları bulabilirsiniz. İsterseniz size en uygun olan ve yapmaktan en keyif aldığınız videoları seçerek kendinize özel ‘Video Listeleri’ de oluşturabilirsiniz.

Özel tasarlanmış programlar
Heryerdepilates.com’da “Pilates’e Başlarken”, “Hamilelikte Pilates” ve “Yeni Yıla Fit Gir” gibi ihtiyaca özel tasarlanmış programlar da bulunur. Bu programlar; ihtiyacınıza uygun başlık altında eğitmenlerimiz tarafından seçilmiş videolardan oluşturulur. Böylece size en uygun antrenmanları bulmayı son derece kolay hale getirir. Özel tasarlanmış programlarımız mevsim ve kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlere göre çeşitlenir.

Tüm cihazlar ile uyumlu
Heryerdepilates.com bilinen tüm modern cihazlarla tam uyumludur, böylelikle her platformda sorunsuz bir şekilde Pilates yapma keyfini yaşayabilirsiniz: Bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya akllı TVlerde. Internet erişiminiz olan heryerde sitemize ulaşmanız mümkündür.

YORUM VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!